• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowe gitary Mayonesa

Data dodania: 2009-08-15 / http://topguitar.pl

Gitara Mayones Setius 7 GTM Mood to instrument bardzo nietypowy - gitara dla otwartych muzyków, którzy odważnie stawiają wysoko swoją niezależność oraz nie boją się bycia niekonwencjonalnym. Regius 6 FISHEYE to z kolei oryginalny... rybi design, który gra jak mało który!
Czy istnieją zwierzęta morskie, które potrafią grać na gitarach? Na to nie mamy dowodów natomiast jedno jest pewne. Rybka morska na pewno może stać się inspiracją w tworzeniu pięknych instrumentów. Regius FISHEYE to w pełni wartościowy instrument, którego top oraz szyjkę ozdobiono ręcznie wycinanymi wzorami ryb. Customowe ozdobniki wykonano z rożnych gatunków drewna, m.in. mahoń oraz amazque. Tajemniczną częścią tego instrumentu są rybie oczka, które według starego przysłowia przynoszą szczęście. Zostały wykonane z naturalnej masy perłowej. W udrożnieniu od standardowej wersji FISHEYE posiada skrzydła korpusu wykonane z mahoniu oraz szyjkę z klonu...oczkowego co czyni ten instrument jeszcze bardziej wyjątkowym. Gitara Regius FISHEYE produkowana jest w limitowanej serii. Cena: 8490,00 Setius 7 GTM Mood Gitara siedmiostrunowa w tym wypadku została potraktowana eksperymentalnie jako szlachetne płótno dla malarza. Setius Mood jest bowiem połączniem instrumentu muzycznego i malarstwa artystycznego. Gitara została pomalowana w ten sposób, że każda jej część w połączeniu z niemalowanymi częściami korpusu oraz główką tworzą jedną spójną formę. Pod lakierem kryje się ręcznie wykonany obraz przedstawiający mechanizm trybowy. Każdy z produkowanych Setiusów Mood to rękodzieło więc jest to jednoznaczne z tym, iż każdy egzemplarz to prawdziwy unikat. Setius Mood to jeden z najprawdziwszych przykładów tak zwanej magii niepowtarzalności egzemplarza. Reszta specyfikacji zgodna ze standardową wersją 7-strunowego Setiusa - z mahoniowym korpusem (+ nakładka z klonu płomienistego), konstrukcją bolt-on, 5-cio częściową szyjką mahoń-klon, palisandrową podstrunnicą oraz kluczami Schaller. Model jest dostępny tylko w konfiguracji pickupów H-H, za dopłatą także z innymi przetwornikami (np. DiMarzio czy EMG), jak również z innymi dodatkami custom w naszej ofercie.
7-strunowy Setius GTM (ze stałym mostkiem), wyposażony w standardzie w przetworniki Seymour Duncan (zestaw: neck SH-2 + bridge SH-4). Polecamy w szczególności wszystkim miłośnikom sztuki niekonwencjonalnej. Cena 4500,00

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]