• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wojny Gitarowe - nowy konkurs

Data dodania: 2009-11-06 / http://guitarnet.pl/

Jeszcze nie przebrzmiały echa występu na targach Music Media gitarzystów tworzących książkę  i płytę  „Wojny Gitarowe 2009”, a już myślimy o nowej edycji. Gitarzyści już szykują utwory do nowego konkursu, portal www.gitarowewojny.pl odlicza sekundy do rozpoczęcia edycji 2010, a redakcja Wydawnictwa Muzycznego ABSONIC gromadzi liczne nagrody od sponsorów. Nagrody rozlosowane będą pomiędzy wszystkich gitarzystów którzy zgłoszą swój utwór do publikacji „Wojny Gitarowe 2010” (niezależnie od wyniku głosowania internautów) a także wśród głosujących.    Lubisz dźwięki gitary? Chcesz się uczyć grać? Szukaj książki „Wojny Gitarowe 2009” w księgarniach i sklepach muzycznych!Grasz na gitarze? Zgłoś  się do kolejnej edycji!
Gitarowe Wojny już do kupienia w Sklepie Muzycznym
Nowy konkurs rusza 01.01.2010. Szczegóły na www.wojnygitarowe.pl Relacja z prezentacji „Wojen Gitarowych 2009”:http://www.youtube.com/user/ABsonic1#p/u/0/4r-DzgLmqxM

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]