• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowy TOPGUITAR - Luty 2009

Data dodania: 2010-02-17 / http://guitarnet.pl/

Steve Vai - „artysta doskonały” – łączący niezrównaną technikę i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach warsztat wykonawczy z perfekcyjnym opanowaniem zasad muzyki oraz umiejętnością ich przetworzenia i wykorzystania na swój własny, oryginalny sposób. To człowiek, który w swoich twórczych poszukiwaniach jest zawsze o krok (co najmniej!) przed całą resztą gitarowych wymiataczy. Udowodnił to po raz kolejny na najnowszym DVD „Where The Wild Thing Are”, którego wydanie było dla nas dobrym pretekstem do kolejnej rozmowy z muzykiem.
Oprócz wywiadu jak zwykle przeprowadziliśmy dokładną analizę instrumentarium oraz prześledziliśmy muzyczną drogę naszego bohatera miesiąca, a także znaleźliśmy kilka ciekawostek na jego temat. Chętnie się nimi z wami podzielimy, a swoje trzy grosze dorzuci także perkusista Terry Bozzio, który sam miał okazję grać z wirtuozem gitary w ramach słynnego projektu Zappa Plays Zappa.
To jeszcze nie koniec wielkich nazwisk w tym numerze TopGuitar. Na kolejnych stronach znajdziecie między innymi zestawienie sprzętu Jimmy'ego Page'a oraz artykuł przybliżający sylwetkę legendy jazzu, Jima Halla, który już niedługo zagości z koncertem w Polsce. Z naszego krajowego muzycznego podwórka polecamy natomiast zapoznać się z najnowszą płytą jazzmana Piotra Olszewskiego, a także z niewątpliwie ciekawym połączeniem bluesa, soulu, funku i r&b, prezentowanym przez HooDoo Band.
 
Zobacz TOPGUITAR do kupienia online
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]