• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Prezentacja ABSONIC na MUSIC MEDIA

Data dodania: 2010-08-20 / http://sklepmuzyczny24.com

Zapraszamy na prezentacje Wydawnictwa Muzycznego ABSONIC na targach Music Media 2010 Kraków, ul. Centralna 41a
23.09.2010 (czwartek)
13:00. Koncert fina owy konkursu dla gitarzystów „Wojny Gitarowe 2010”. Liczne nagrody dla publiczności. 14:00. Koncert zespo u Krzysztof Błaś Trio.
24.09.2010 (piątek)
10:00. Prezentacja książki „Szkoła na bas cz.2 - basem przez skale” i warsztaty basowe. Prowadzenie Kamil Skwara. 11:00. Prezentacja książki „Fingerstyle - warsztaty gitarowe” i miniwarsztaty gitarowe. Prowadzenie Robert Kordylewski. 11:30. Prezentacja książki „Broken Wing - Guitar Transcriptions” i miniwarsztaty gitarowe. Prowadzenie Piotr Słapa. 15:00. Prezentacja książki „Gra na harmonijce nie musi być trudna” i warsztaty harmonijki ustnej. Prowadzenie Beata Kossowska.
Wato dodać, że w tym samym czasie (20-24.09.2010) w Krakowie odbywa się też festiwal Nowohucka Jesień Gitarowa.

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]