Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wojny Gitarowe, 3 edycja

Data dodania: 2011-09-29 / http://guitarnet.pl/


Podczas krakowskiego superkoncertu usłyszymy na żywo popisy 12 utalentowanychgitarzystów (w tym laureata Solo Życia 2010) walczących o zwycięstwo w finale trzeciej edycjikonkursu Wojny Gitarowe .
Wojny Gitarowe 2011
Nagroda główna to: Ekskluzywna, customowa gitara elektryczna LOOTNICK, znakomitagitara akustyczna HOFNER oraz zestaw akcesoriów gitarowych ufundowanych przez firmy:Absonic, Firma Muzyczna, GuitarMax, Hesu, In Rock, Interton, Mayones, MusicDealer,MusicInfo, Prusakowski (właściciel marki Canto), Psychosound.
Koncert połączony będzie z premierą multimedialnej szkoły dla gitarzystów „ Wojny Gitarowe 2011 ” pod redakcją Krzysztofa Błasia, zawierającej porady oraz utworywystępujących artystów. Konkurs uświetnią swoimi występami znakomici goście:
ROMAN PUCHOWSKI(awangardowy bluesman – wokalista oraz mistrz gitary Dobro)
NON SOLID(zespół MARKA GLINIECKIEGO zwycięzcy Wojen Gitarowych 2010)
HARD TO EXPLAIN(krakowski zespół nie stroniący od jazzowo-bluesowych eksperymentów)
ROBERT KORDYLEWSKI(gitarzysta fingerstyle)
Po występach przewidywane jest spontaniczne i nieprzewidywalne jam session :)
Miejsce: Klub Studencki ŻACZEK (Kraków, ul. 3 Maja 5)Termin: 13.10.2011 godz. 19:00
Występ 2 zespołów i 14 solistów w jednym miejscu to efekt współpracy WydawnictwaMuzycznego ABSONIC z KRAKOWSKĄ SCENĄ MUZYCZNĄ i festiwalemBLUESROADS. Zapewniamy spore emocje i wiele gitarowych klimatów oraz liczne nagrodydla publiczności. Takiego wydarzenia nie można przegapić !!!
Zapraszamy też na warsztaty Romana Puchowskiego prowadzone w Klubie Żaczek w dniach od10 do 12 października oraz warsztaty Roberta Kordylewskiego 13 października na prezentacjachsprzętu muzycznego w Składzie Muzycznym, ul. Skawińska 14.
Pierwsze trzy osoby które napiszą na adres absonic@wp.pl i powołają się na powyższy artykuł znaszego portalu otrzymają gratisowe bilety na wymieniony blok koncertowy !!!

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]