• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Czyścik do strun Planet Waves XLR8

Data dodania: 2012-02-24 / http://guitarnet.pl/

 
Planet Waves XLR8 – czyścik do strun pozwala nam zachować ich dłuższą żywotność. Wystarczyprzetrzeć struny w górę i w dół, przy pomocy łatwego w użyciu aplikatora i cieszyć się wrażeniemgładszych strun co pozwala grać szybciej, a jednocześnie palce nie „zgrzytają” na strunach. XLR8 jestumieszczony w szczelnej, metalowej puszce co zapobiega przedwczesnemu wysychaniu substancji.XLR8 co jest godne podkreślenia może służyć także do konserwacji i nawilżania podstrunnicy.Zachowaj dźwięk nowych strun na bardzo długo dzięki nowemu czyścikowi Planet Waves XLR8.

niweluje wrażenie „tarcia” palca o strunę co jest istotne przy szybszym graniu
zwiększa żywotność strun, zachowując na dłużej ich świeży, krystaliczny, dźwięk
redukuje „piski i zgrzyty” palców o struny
wytrzymała metalowa puszka zapewnia długą żywotność produktu
łatwy w użyciu dzięki aplikatorowi

Cena w sklepach około 30 zł
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]