• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Rozpoczęły się zapisy na 12. Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej.

Data dodania: 2012-04-17 / http://guitarnet.pl/


Wszystkich tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności gry na gitarze serdecznie zapraszamy do udziału w Letnim Festiwalu Gitary w Krzyżowej (26 lipca – 3 sierpnia br.). Już dzisiaj można zapisać się na lekcje indywidualne i grupowe w kategoriach gitara klasyczna, jazz, flamenco oraz fingerstyle.
Letni Festiwal Gitary organizowany jest w Krzyżowej od dwunastu lat. W tym roku odbędzie się on w terminie 26 lipca – 3 sierpnia. Program tegorocznej edycji imprezy obejmować będzie warsztaty indywidualne oraz grupowe z zakresu gitary klasycznej, jazzowej, flamenco oraz fingerstyle. Nie zabraknie ponadto prezentacji DVD, wykładów, wystaw gitar i akcesoriów muzycznych oraz koncertów z udziałem zaproszonych gości, wśród których znajdą się: József Eötvös, Laurent Boutros, Simone Iannarelli, Leszek Potasiński, Jarema Klich, Krzysztof Pełech, Marcin Olak, Kuba Niedoborek, Robert Horna, Piotr Restecki oraz Piotr Słapa. W tradycję festiwalu na stałe wpisały się warsztaty tańca flamenco, które od lat prowadzi Agata Teodorczyk.Uczestnicy kursu pragnący doskonalić swoje umiejętności gry sami decydują w ilu i w jakich lekcjach będą uczestniczyć, wykupując jeden z dostępnych pakietów przygotowanych przez organizatorów. Oferta obejmuje siedem pakietów zróżnicowanych pod względem ilości godzin lekcyjnych, stylów gry oraz długości kursu. Tegoroczną nowością jest Pakiet Fingerstyle, jednak zajęcia w jego ramach odbędą się tylko wówczas, gdy organizatorom uda się zgromadzić minimum 10 – osobowa grupę kursantów. Zapisy trwają do 7 maja. Oprócz kosztów warsztatów, w ceny pakietów wliczony jest pobyt w Krzyżowej wraz z noclegami i wyżywieniem oraz możliwość uczestniczenia w wieczornych koncertach wykładowców.Gospodarzem Letniego Festiwalu Gitary jest Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży. Do dyspozycji gości MDSM-u jest także sala gimnastyczna, siłownia, sauna, stoły pingpongowe, bilard, boisko piłkarskie oraz plac zabaw dla dzieci.
Szczegóły dotyczące festiwalu oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne na stronie http://gitara.krzyzowa.pl.

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]