Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Głowy gitarowe - po co to gitarzyście?

Data dodania: 2015-02-13 / http://guitarnet.pl/

Każdy gitarzysta, który szuka tego własnego, jedynego brzmienie, zna terminy takie jak ckombo, kolumna i głowa gitarowa. Co wspólnego mają te nazwy? Kombo to połączenie głowy gitarowej i kolumny, dlatego wszystko mamy w pakiecie, jednak jeśli chcemy poszerzyć swoje możliwości brzmieniowe, wtedy warto zastanowić się nad kupnem osobnej głowy gitarowej i osobnej kolumny. Różne połączenia dają różne rezultaty, a biorąc pod uwagę fakt, że na rynku jest mnóstwo takiego sprzętu, który możemy ze sobą łączyć, to daje nam to ogromne możliwości. Głową gitarową, którą bardzo cenią gitarzyści jest Marshall MG100HCFX. Marshall to firma, która znajduje się w czołówce producentów zajmujących się nagłośnieniem, a ten model jest tylko jednym z wielu przykładów popierających to twierdzenia. Model ten posiada moc 100 W, szeregową pętle efektów i wbudowane efekty takie jak reverb, chorus, flanger, delay,phaser, vibe czy octaver. Największą zaletą tego modelu jest mocne i dynamiczne brzmienie, które doskonale pasuje do rocka i różnych odmian metalu.
Marshall MG100HCFX to głowa gitarowa, która imponuje brzmieniem i pomimo stosunkowo niskiej ceny może bez problemu konkurować z wieloma modelami droższymi od siebie. Zobacz najpopularniejsze głowy gitarowe na skladmuzyczny.pl/category/naglosnienie-gitarowe-glowy-gitarowe

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]