• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

„Wojny Gitarowe” na Music Mediach

Data dodania: 2009-09-10 / http://guitarnet.pl/

Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC zaprasza serdecznie do udziału w licznych prezentacjach które odbędą się podczas tegorocznych targów Music Media (Kraków, ul. Centralna 41 A)
* 2.10 (piątek) godz. 13.00, duża scena Tomasz Grabowy prezentuje szkołę gry „Moja basówka” oraz gitary GMR.
* 2.10 (piątek) godz. 14.00, duża scena "Wojny Gitarowe 2009" - koncert
* 2.10 (piątek) godz. 15.00, duża scena Krzysztof Błaś Trio - premiera płyty „Dreams”
* 3.10 (sobota) godz. 13.00, sala seminaryjna Prezentacja "Szkoły na bas" Kamila Skwary oraz nowoczesnych podręczników Wydawnictwa Muzycznego Absonic. Prowadzenie: Kamil Skawara, Grzegorz Templin
Na prelekcję zapraszamy w szczególności osoby która korzystają z książek, opiniują je, lub planują sami tworzyć. Więcej informacji na: www.absonic.pl www.musicmedia.krakow.pl Zapraszamy także do odwiedzenia stoiska Wydawnictwa Muzycznego ABSONIC

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]