• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Cykl koncertów JaZzGdyni - Jesień 2008

Data dodania: 2008-09-29 / http://guitarnet.pl/

autor: Anna Kwiatek
Cykl koncertów JaZzGdyni to wyśmietnita okazja do spotkania z gwiazdami światowego formatu - 8 października dzięki organizatorom cyklu będziemy mieli okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku - zagrają dla nas Stanley Clarke, Marcus Miller i Victor Wooten! Zanim to jednak nastąpi, Gdynię opanuje "Quebec Jazz".
Natomiast na dzień 8 października zapowiadane jest największe muzyczne wydarzenie jesieni, a więc koncert tria STANLEY CLARKE / MARCUS MILLER / VICTOR WOOTEN - szczegóły koncertu >> KLIKNIJ. "Quebec Jazz" to cztery dni z kanadyjskim jazzem. Festiwal zorganizowany został z okazji czterechsetnych urodzin tego kanadyjskiego miasta. Poniżej program festiwalowych koncertów. 1 października - Yves Leveillé Sextet >> WIĘCEJ 2 października - Alain Bédard Auguste Quintet >> WIĘCEJ 3 października - Michel Donato Quintet >> WIĘCEJ 4 października - François Bourassa Quartet >> WIĘCEJ Celem festiwalu "Quebec Jazz" jest promocja kultury - publiczność będzie miała okazję poznać muzykę jazzową w wykonaniu najlepszych spośród tamtejszych twórców. Partnerzy, sponsorzy, główni organizatorzy - Instytucje Kulturalne w Quebecu (Cultural Institutions of Quebec) - montrealska wytwórnia nagraniowa Effendi Records - paryska agencja artystyczna Seven Productions - Generalne Przedstawicielstwo Quebecu (General Delegation of Quebec) i Kanadyjskie Centrum Kulturalne (Canadian Cultural Center) w danym kraju Pierwsza, czterodniowa seria koncertów „Quebec Jazz” miała miejsce w nowojorskim Lincoln Center w 2007 roku i spotkała się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez publiczność. Wzięli w niej udział Yves Léveillé Sextet z występującym gościnnie Paulem McCandlessem, JazzLab z Donny'm McCaslinem, François Bourassa Quartet z gościnnym udziałem Davida Binney'a i Christine Jensen wraz z siostrą - Ingrid Jansen. Promocją tego wydarzenia w prasie (New York Times, VillageVoice, All About Jazz etc.) i radiu (WBGO) zajęło się stowarzyszenie Montreal Jazz Festival Press Attache z pomocą delegacji kulturalnych z Quebecu i Kanady, które zajęły się rozsyłaniem zaproszeń i masowej korespondencji. Ze względu na sukces całego przedsięwzięcia postanowiono zorganizować serię sześciu koncertów w Centrum Lincolna jako jego następną edycję późną wiosną następnego roku oraz jesienne, kolejne koncerty m.in. w Rzymie, Paryżu, Madrycie, Palermo, Perugii i Gdyni. Karnety na wszystkie 4 koncerty w cenie: 60 PLN do nabycia online: www.jazzgdyni.pl oraz w Gdyni: w Tawernie przy klubie Pokład, w sklepie muzycznym Puls w Gemini w Gdańsku: Internet Cafe w kine Krewetka, Internet Cafe przy Kinoplexie w Alfa Centrum Źródło: www.jazzgdyni.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]