• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Kolejne potwierdzone zespoły na Festiwalu w Węgorzewie

Data dodania: 2009-03-21 / http://guitarnet.pl/

Do grona wykonawców dołączyli Oddział Zamkniety, który wystąpi z koncertem jubileuszowym na 30-lecie zespołu oraz grupy KSU i Hetane.
Do tej pory swój występ potwierdziły zespoły: LAO CHE, TOTENTANZ, RENATA PRZEMYK i Goście (Maria Peszek, Spięty), OCEANSIZE (Wielka Brytania), ARMIA, VOO VOO i Hajdamaki, L.STADT ACID DRINKERS - jubileuszowy koncert w 20. rocznicę powstania, DE PRESS, PARADISE LOST (Wielka Brytania) MYSLOVITZ, RENTON. Oddział Zamknięty i Goście specjalni - K. Jaryczewski, R. Janowski, M. Piekarczyk i A. Nowak. Jubileuszowy, specjalny koncert z okazji jubileuszu 30 lecia. OZ to polski zespół rockowy, który powstał jesienią 1979 roku w Warszawie. Największą popularność zyskał w latach osiemdziesiątych, ale nadal jest popularny wśród pokolenia młodszych i starszych miłośników dobrego, klasycznego rocka. Koncert grupy odbędzie się 11 lipca w sobotę. KSU to jeden z najpopularniejszych propagatorów polskiego punkrocka. Powstał w 1977 roku w Ustrzykach Dolnych. Zespół podczas swojej ponad 30-letniej działalności oficjalnie wydał 11 płyt. Oprócz tego ukazało się ponad 30 pirackich ibootlegowych wydawnictw – głównie z materiałami koncertowymi. Jedynym członkiem zespołu, który znajduje się w nim od jego założenia jest Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk. Ciekawostką są interpretacje skrótu, który stanowi nazwę zespołu, są one dość kontrowersyjne i często mocno odjechane. Koncert polskich Pistolsów, bo tak ich nazywano, odbędzie się 11 lipca w sobotę. HETANE to polski zespół łączący brudną elektronikę z brzmieniem zardzewiałych gitar, industrialne bity z trip hopowym rytmem. Zespół z utworem "Ken-Ke-Lai" znalazł się na składance Minimax.pl Piotra Kaczkowskiego, chętnie emitowany w radiowej trójce. Te ciężkie elektroniczne brzmienia będzie można usłyszeć 9 lipca w czwartek. Letnia impreza zapowiada się na wysokim poziomie muzycznym, gdzie na dużej i małej scenie spotykają się popularni rockmani i cenieni alternatywni artyści z Polski i ze świata. Więcej o zespołach i szczegółach koncertów na stronie: www.rock.wegorzewo.pl/index.php?mode=gwiazdy mail: rock@wegorzewo.pl Informacje o Festiwalu DATA: 9-11 lipca 2009 MIEJSCE: Węgorzewo Strona imprezy: www.rock.wegorzewo.pl CENY BILETÓW: • 2.02.2009 - 30.04.2009 r. - 30 zł • 1.05.2009 - 30.06.2009 r. - 35 zł • 1.07.2009 - 9.07.2009 r. - 40 zł
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]