• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Manuel Rodriguez w rękach prezydenta

Data dodania: 2008-10-21 / http://guitarnet.pl/

Hiszpańska firma The Company Guitars Manuel Rodriguez and Sons, produkująca wyjątkowej jakości gitary klasyczne sprawiła ostatnio niezwykłą niespodziankę prezydentowi Kostaryki.
Prezydent Oscar Arias otrzymał jedną z najlepszych ręcznie robionych gitar klasycznych hiszpańskiej z manufaktury. Jest to symbol przyjaźni obydwu krajów, wzajemnego wspierania kultur oraz muzycznej edukacji najmłodszego pokolenia. Instrument wykonano z palisandru madagaskarskiego, cedru kanadyjskiego i honduraskiego. To kolejna odsłona promocyjnej akcji Rodrigueza, polegającej na wręczaniu tych wyjątkowych upominków głowom państw. Poprzednio prezenty takie otrzymali m.in. prezydenci Chin - Hu Jinatu, Estonii - Toomas Hendrik Ilves oraz Rumanii - Triaian Basescu. The Company Guitars Manuel Rodriguez and Sons to ponad 100 letnia tradycja, eksport na cały świat, 10 000 sztuk instrumentów rocznie oraz... dbałość o ekologię. Produkcja odbywa się w zgodzie z certyfikatem FSC, czyli zgodnie z założeniami racjonalnego gospodarowania zasobami leśnymi na świecie. Czekamy zatem na upominek dla polskiego prezydenta! Dystrybucją gitar Manuel Rodriguez w Polsce zajmuje się: FX-MUSIC GROUP s.c. Siedziba firmy ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość tel./fax +48 (084) 639 39 65 handlowy@fxmusic.pl www.fxmusic.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]