• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowa płyta K-of-M "Wyjątkowo Kulturalny Weekend"

Data dodania: 2009-01-18 / http://guitarnet.pl/

Miło mi poinformować, że ukazała się kolejna, po Telegramach, Zdjęciu z Misiem i Wydaje mi się... moja autorska płyta nosząca tytuł "Wyjątkowo Kulturalny Weekend". Krótko mówiąc jest to album, który w pewnym sensie jest kontynuacją działań muzycznych nawiązujących do poprzedniej płyty, czyli "Wydaje mi się...". Nadal mamy solidną porcję implikacji i eksperymentów z elektroniką z gitarowym Hate-Jazzem. Tym razem bezlitosne elektroniczne algorytmy ocieplają częściowo instrumenty akustyczne: gitara akustyczna, harmonijka ustna (Bartosz Łęczycki), skrzypce (Piotr Kelm) i wokal(izy) (Zbigniew Żuk, Alicja Łukaszewska). Ponadto gościnnie wystąpili jeszcze: Krzysztof Ścierański (bas) i Dave Latchaw(inst.klawiszowe). Współprodukcją, editingiem i miksem zajął się Paweł Mielnik. Płyta jest przedsięwzięciem o charakterze multimedialnym. Po włożeniu jej do komputera (PC & Mac) znajdziecie na niej m.in. teledysk z utworem "Krzyszt of Płock" (z możliwością pobrania go na telefon komórkowy). Do promocyjnej ilości płyt dołączona jest sygnowana moim logo kostka gitarowa, a kupon konkursowy daje szansę na wylosowanie atrakcyjnej nagrody w postaci "kaczki" Multi Wah MW-04 firmy EXAR Electronic. Niezależność i konsekwencja to cechy, które mnie kręcą. Tymi samymi słowami opisuję "Wyjątkowo Kulturalny Weekend". A tak na prawdę mamy do czynienia z normalną, melodyjną, elastyczną, pozytywną i energetyczną muzyką do użycia w każdych warunkach. Starałem się, aby czas spędzony podczas obcowania z tą płytą nie był czasem straconym, a wręcz przeciwnie - dostarczył słuchaczom jak najwięcej niezapomnianych wrażeń i dużo pozytywnych wibracji.... Zainteresowanych muzyką proszę o bezpośredni kontakt ze mną na email: krzyszt_of_misiak@wp.pl Pozdrawiam gorąco i zapraszam do odwiedzin, Krzyszt of Misiak (K-of-M) www.misiak.art.pl www.myspace.com/krzysztofmisiak http://kofm.muzzo.pl/ Krzysztof Misiak (gitarzysta, kompozytor, muzyk) Współpraca: Marek Biliński

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]