• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Pierwsza gitara?

Data dodania: 2017-03-02 / http://guitarnet.pl/

Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”.   Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie jak u Hitchcoka – ciężko będzie to potem przebić, ale spróbujemy (a apropos pierwszych miłości polecamy Młodość, tak się jakoś skojarzyło…).
Wybór pierwszej gitary jest wałkowany w internetach od zarania dziejów co oznacza, że do dziś powinniśmy mieć około 23022581234111 artykułów na ten temat. Mimo wszystko pytania tego typu padają u nas często, a uniwersalnej odpowiedzi oczywiście brak, bo ilu gitarzystów (a zwłaszcza – „ilu sprzedawców”), tyle zdań. Taka branża.
Tym razem macie przed sobą poradnik najważniejszy bo NASZ ;-) Możecie go potraktować nawet jako swoiste FAQ, które warto przeczytać zanim wpadniecie ogrywać sprzęt. To właśnie z tego szablonu będziemy sypać cytatami, jak zapytacie na miejscu ;-)
Zapraszamy do lektury: skladmuzyczny.pl/blog_press/pierwsza-gitara-naszym-zdaniem-cz-1/

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]