Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

PKO BP London Live - Polish Music Festival

Data dodania: 2008-08-01 / Topguitar.pl

Czołówka polskich gwiazd muzycznych zagra na Wembley Arena w Londynie
7 września na scenie głównej Wembley Arena w Londynie zagrają Bajm, Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Wilki, Bracia i Natalia Kukulska. PKO BP London Live – Polish Music Festival to pierwszy festiwal polskiej muzyki rozrywkowej skierowany do Polaków przebywających na emigracji w Londynie. To największe święto polskiej muzyki za granicą .

W niedzielę 7 września najbardziej popularni polscy artyści wystąpią na legendarnej scenie muzycznej Wembley Arena. To pierwszy festiwal polskiej muzyki rozrywkowej organizowany z myślą o Polakach przebywających za granicą. Ośmiogodzinny show, który potrwa od rana do nocy poprowadzą Monika Richardson i Tomasz Kammel, gościem specjalnym będzie Jan Tomaszewski, były bramkarz polskiej reprezentacji piłkarskiej Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny, a darmowe bilety można rezerwować na stronie internetowej Festiwalu www.pkobplondonlive.pl.

Dodatkową atrakcją PKO BP London Live będą występy na małej scenie przy Wembley Arena. Na Square of Fame zagrają młodzi polscy wokaliści z kraju i Wielkiej Brytanii rozpoczynający swoją karierę muzyczną.

Organizatorami przedsięwzięcia są agencja STX JAMBOREE i PKO Bank Polski, sponsor wydarzenia. Szczegółowe informacje na www.pkobplondonlive.pl.

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]