• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Rawa Blues Festival - znamy pełną listę gwiazd

Data dodania: 2009-07-18 / http://topguitar.pl

Co roku do występu podczas Rawa Blues Festival, dyrektor imprezy - Irek Dudek - zaprasza do katowickiego Spodka absolutna czołówkę amerykańskiego i światowego bluesa. Potwierdzają to osiągnięcia gwiazd - występy na scenach całego globu, zwycięstwa w najbardziej prestiżowych plebiscytach, z Blues Music Awards na czele.
Nie inaczej jest w tym roku. 10 października 2009 w świeżo wyremontowanym Spodku będziemy mieli okazje usłyszeć następujących wykonawców: Rod Piazza & The Mighty Flyers - cztery razy wygrali W.C. Handy Awards w kategorii Najlepszy Zespół. Lider zespołu, sam Rod Piazza ma status jednego z najbardziej wpływowych żyjących muzyków grających na harmonijce. Eric Sardinas - prawdopodobnie najbardziej rockowy amerykański bluesman, czerpiący inspiracje z tygla wpływów bluesa, R'n'B, gospel, rock and rolla. Podczas swoich wybuchowych koncertów po których zawsze zbiera gorące owacje, można podziwiać jego wytrawny kunszt gry na sześciostrunowej gitarze. Eden Brent - podwójna laureatka tegorocznej edycji Blues Music Awards - zwyciężyła w kategoriach: Akustyczny Artysta Roku i Akustyczny Album Roku. Jej twórczość to naturalna synteza jazzu, bluesa, soul i popu. Rozwijała swój stylowy śpiew i grę na fortepianie trenując przez 16 lat u nieżyjącego juz pioniera bluesa Boogaloo Ames'a. Podczas koncertu finałowego zagra również Shakin’ Dudi - występ z okazji 25-olecia zespołu ma być okraszony wieloma niespodziankami. W zeszłym roku zespól był w wyśmienitej formie. W tym roku występy m.in. podczas FPP w Opolu, świadczą o tym ze fani mogą spodziewać sie jeszcze więcej. A wcześniej kilkanaście godzin muzyki zespołów wyselekcjonowanych i zaproszonych przez Rade Artystyczna Festiwalu: Hoo Doo Band, The Moongang, J.J. Band, Paweł Szymański, Grzegorz Kapołka, Karolina Cygonek, L.R.Phoenix and Mr. Mo’Hell (Finlandia), BandaBand, Śląskie Ministerstwo Bluesa, Przytula & Kruk, Gosia Werbińska i Błażej Pawlina, Droga Ewakuacyjna, Old Wave, Southern Cross i Doktor Blues. W związku z dużym zainteresowaniem tegoroczna edycja Rawa Blues Festival organizatorzy informują ze rozpoczyna sie juz sprzedaż biletów. Wejściówki są nabycia poprzez oficjalny serwis www.RawaBlues.com, w sieci sprzedaży TicketPro oraz w wybranych sklepach muzycznych. Ceny od 40 do 160 PLN. Więcej informacji na: www.rawablues.com

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]