• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

SnakePick – Kostki nowej generacji

Data dodania: 2013-08-29 / http://guitarnet.pl/

Tworząc muzykę starasz skupić się na prawidłowej pracy palców lewej ręki na gryfie, ostatnią rzeczą o jakiej myślisz to koncentracja na prawidłowym przytrzymywaniu kostki w dłoni. snakepick_header Kostki SnakePick pozostając na palcu pomagają Ci się skupić bardziej na tym co grasz a nie jak grasz.  
ZOBACZ kostki SNAKE PICK
  Kostki SnakePick są idealnym rozwiazaniem nie tylko dla młodych gitarzystów ale także dla zaawansowanych muzyków w każdym wieku grajacych różny rodzaj muzyki wliczając w tym szybkie partie rytmiczne i solowe. Unikalny materiał i spiralny kształ kostki SnakePick nie pozwala się jej zsunąć z twojego palca    
ZOBACZ kostki SNAKE PICK
  Kostki dostepne są w:

4 rozmiarach (13mm, 15mm, 17mm, 19mm,) wszystko czego potrzebujesz aby wybrać odpowienią kostkę dla siebie to średnica twojego palca wskazującego na którego nasuniesz kostkę,
3 twardościach (Soft, Medium, Hard),

Rozmiar kostki Rozmiar pierścionka

13mm 1,5 – 2,75
15mm 4 – 10
17mm 11,75 – 16,5
19mm 17,75 – 27.5

Gra na gitarze przy użyciu kostek SnakePick to sama przyjemnosć i relaks Możesz stworzyć własny unikalny dźwięk dociskając i układając kciuk w różnych miejscach na kostce SP1 Dzięki kostkom SnakePicks twoje brzmienie staje się bardziej naturalne, możesz uderzać w struny nawet z otwartą dłonią masz wiekszą kontrolę nad płynnoscią uderzeń Kostki SnakePick oferują nauczycielom i uczniom uczącym się gry na gitarze doskonałą okazję do zwiększenia efektywności swojej gry w krótkim czasie. Więcej wolności dla prawej ręki, doskonałe rozwiązanie dla początkujących jak i zaawansowanych gitarzystów. Kostki dostepne są w:

kartonach 24 x 3sztuki (3 kostki tego samego rodzaju),
kartonach 24 x 3 sztuki (3 kostki po jednej kostce Soft, Medium, Hard),
opakowaniu sklepowym zawierającym 120 kostek (10 kostek z każdego z 4 rozmiarów i w 3 rodzajach),

Bezpośrednim dystrybutorem kostek w Polsce jest firma Ewa Polarczyk Szmalec dla-gitarzysty.pl dystrybucja@dla-gitarzysty.pl tel. +48 731 70 65 92 3 kostki
   
ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ KOSTEK SNAKEPICK W SWOIM SKLEPIE MUZYCZNYM
   
ZOBACZ kostki SNAKE PICK
     

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]