Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Soundgarden reunion?

Data dodania: 2009-06-30 / http://topguitar.pl/

Pogłoski o reaktywacji legendy stylu grunge nabierają realnych kształtów. Data 2010 zaczyna być realnym terminem ich powrotu na sceny!
Wraz z rozwojem solowej kariery Chrisa Cornella i zaskakującą popularnością jego quasi hip-hopowego albumu "Scream", gasły nadzieje fanów na powrót Soundgarden na sceny. Ostatnio jednak wydaje się, że życzenie miłośników zespołu ze Seattle, może się spełnić! Kilka wypowiedzi i faktów jasno wskazuje na to, iż przynajmniej dyskusje na ten temat są prowadzone. Brent Smith, wokalista zespołu Shinedown, powiedział ostatnio w wywiadzie dla Kerranga: "Są prowadzone rozmowy na temat ponownego zejścia się Soungarden w USA. Znam kogoś szczególnego, kto działa przy organizacji tego pomysłu i kto powiedział mi o tym. Coś w rodzaju - ". Portal Blabbermouth, najbardziej poinformowany metalowy blog w sieci, potwierdza - Soundgarden Reunion Tour jest planowane na 2010 rok. Gitarzysta Soundgarden Kim Thayill, basista Ben Shepherd oraz perkusista Matt Cameron połączyli już swoje siły (po raz pierwszy od 1997 roku), supportując Tommy Morello na jego trasie koncertowej (Justice Tour) w tym roku. Chris Cornell powiedział dla Washington Post, że gdyby znalazł się w pobliżu, prawdopodobnie dołączyłby do nich! Powiedział o kolegach "Oni po prostu się tam skrzyknęli i zrobili to dla zabawy, myślę, że to jest świetne. Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała to, że nie mogłem ich tam zobaczyć". Kapela rozpadła się w 1996 roku, po wydaniu albumu "Down on the Upside". Czekamy w takim razie na rozwój wypadków a my obiecujemy, że będziemy Was informować o wszelkich ruchach w szeregach Soundgarden.

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]