• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

VIII Festiwal muzyki metalowej S'thrash'ydło 2008

Data dodania: 2008-08-01 / Topguitar.pl

Po latach milczenia i niebytu medialnego wraca na kalendarze imprez muzycznych najlepszy festiwal z przełomu lat 80-90. W pierwszej połowie sierpnia na Błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbędzie się reaktywowany festiwal muzyki metalowej – S’THRASH’YDŁO 2008. Towarzyszyć mu będą różnorodne imprezy dodatkowe skierowane głównie do fanów muzyki metalowej oraz zlotów motocyklowych.

Początki festiwalu sięgają czasów PRL-u i roku 1988. Wtedy to pierwszy raz wyposzczona i złudzona zwodniczymi nadziejami młodzież ciechanowska doczekała się wreszcie muzycznego święta. Do czasu likwidacji w 1995 r. na festiwalu gościły czołowe polskie zespoły muzyki metalowej oraz grupy muzyczne z Austrii, Białorusi, Czech, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Węgier, a nawet Argentyny. Wśród uczestników festiwalu odnotować można występy muzyków z nieistniejących już dziś krajów bloku komunistycznego Czechosłowacji, Jugosławii i ZSRR. Wśród zespołów, jakie wystąpiły w Ciechanowie, warto wymienić takie grupy jak: Gore, Massacra, Morgoth, Samael, Behemot czy Vader. Na pierwszy koncert zjechało się około 800 osób, rok potem przybyło już około 1500 fanów, kolejne gromadziły już około 3 tys. ludzi. O imprezie coraz więcej mówiło się w kraju. Urastała do rangi dwóch największych heavy metalowych koncertów w Polsce wraz z katowicką „Metalmanią”.

Zlot motocyklowy
Głównym organizatorem zlotu będzie grupa OutlawsMC i Stowarzyszenie Psychoart. Dziś Outlaws MC jest głównie propagatorem pozytywnego stylu życia motocyklisty, podróżującego i mocno związanego z bractwem motocyklowym i barwami, które reprezentuje. Jego głównym celem jest prezentowanie i propagowanie charakteru dzisiejszego „easy ridera” i przyjaźni między członkami klubu, a także wsparcie i pomoc dla każdego innego motocyklisty. Zlot obfituje w szereg imprez otwartych. Uwaga w tym roku sam teren zlotu jest zamknięty dla Outlaws MC i gości!

Główni Organizatorzy: Stowarzyszenie Psychoart i UM Ciechanów
Organizatorzy Zlotu: Outlaws MC Poland i Stowarzyszenie Psychoart

Kontakt:
Stowarzyszenie Psychoart
06-400 Ciechanów
ul. Bojanowskiego 6 m9
www.sthrashydlo.pl
www.psychozine.eu

PROGRAM IMPREZ*

Piątek, 8 sierpnia 2008
16.00-18.00oficjalne otwarcie Zlotu Motocyklowego
20.00-24.00 – koncert rockowo-bluesowy – wstęp wolny

Sobota, 9 sierpnia 2008
12.00-14.30 – wystawa motocykli.
14.30-16.00 – parada motocykli ulicami miasta w eskorcie Policji, konkursy i zabawy.
16.00-01.30 – koncert główny festiwalu S’THRASH’YDŁO

Niedziela, 10 sierpnia 2008
12.00 – zakończenie Zlotu

*Godziny i rodzaje imprez mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie.

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]