• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wojny Gitarowe 2011 - Konkurs

Data dodania: 2011-01-14 / http://guitarnet.pl/
Konkurs Wojny gitarowe 2011 - do wygrania gitara LOOTNICK i HOFNER !!!
Wszystkich gitarzystów tworzących własną muzykę zapraszamy do wzięciaudziału w trzeciej edycji konkursu „Wojny Gitarowe”.Na uczestników czekają liczne nagrody, nawet za sam udział w konkursie. Zgrona zgłoszonych utworów internauci oraz jury wspólnymi siłami wybiorą 12kompozycji, które przejdą do historii dzięki ich opublikowaniu w książce, napłycie audio i na płycie multimedialnej „Wojny Gitarowe 2011” (pod redakcjąKrzysztofa Błasia).
 
Finałowa dwunastka otrzyma liczne akcesoria gitarowe ufundowane przezfirmy: Absonic, Firma Muzyczna, Guitar-Max, Interton, InRock, Mayones,MusicDealer i Music Info,
 
Nagrody także dla głosujących!
 
Wybrani gitarzyści otrzymają też zaproszenie na koncert finałowy podczasktórego staną do muzycznej bitwy o nagrodę główną, w której skład wejdąmiędzy innymi:- customowa gitara elektryczna LOOTNICK,- znakomita gitara akustyczna HOFNER,- futerał (case) ufundowany przez firmę LOOTNICK- 35 % zniżki na dowolny wzmacniacz firmy SEGETH,
Ponadto nazwisko zwycięzcy okryje się chwałą, a jego gitarowy kunszt opisząMagazyn Gitarzysta, TopGuitar, Fabryka Zespołów i inne media.
Zwycięzcą edycji 2010 został Marek Gliniecki.Nagrywajcie więc swoje kompozycje i przysyłajcie!!!Przyjmowanie utworów tylko do 13 lutego.
Szczegóły: www.absonic.plwww.wojnygiatrowe.pl
 
Sprawdzaj również newsy na Wojny Gitarowe 2011
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]