• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wygraj stroik do gitary!

Data dodania: 2015-10-13 / http://guitarnet.pl/

Zagraj i wygraj! Nagrody w konkursie Guitar Play czekają! Bez względu na to, czy grasz amatorsko, czy jesteś zawodowym gitarzystą, weź udział w drugiej odsłonie konkursu Guitar Play. To bardzo proste. 
Prześlij do nas krótki filmik lub plik dźwiękowy (maks. 2 minuty), w którym grasz na gitarze utwór na podstawie próbki dźwiękowej nr 2. Gdy Twoja interpretacja okaże się najbardziej oryginalna i atrakcyjna, otrzymasz nagrodę! Tu liczy się tylko Twoja inwencja i wyobraźnia!
Próbkę dźwiękową nr 2 możesz posłuchać lub pobrać tutaj.
Uwaga, nagrody czekają! 1. Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymasz tuner gitarowy PolyTune 2 BlackLight firmy TC Electronic, który ma superszybki tuner stroboskopowy, strojący z dokładnością ±0,1 centa2. Za zajęcie drugiego lub trzeciego miejsca otrzymasz PolyTune Clip firmy TC Electronic, bardzo wygodne i dokładne tunery przypinane klipsami.
Nagranie możesz przesłać wypełniając formularz online lub wysyłając na adres: marketing@audiostacja.pl link do pobrania filmiku oraz swoje dane (imię, nazwisko lub pseudonim, nr tel. kontaktowego). 
Na zgłoszenia czekamy do 31.10.2015.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
Zapraszamy!
 
Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku www.facebook.com/Audiostacja

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]