Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Zespół Vader zmienia muzyków!

Data dodania: 2008-09-11 / http://guitarnet.pl/

autor: TopGuitar
Gitarzysta Maurycy "Mauser" Stefanowicz i perkusista Darek "Daray" Brzozowski zakończyli współpracę z Vader. Zespół poszukuje nowych muzyków i bynajmniej nie kończy działalności.
Perkusista dołączy do kapeli Dimmu Borgir, a Mauser rozpoczyna swoją działalność w Unsun Projekt - 22 września, nakładem Century Media Records ukaże się debiutancki album tej formacji. Mariusz Kmiołek, manager Vadera, oznajmił: „Od dłuższego czasu obaj muzycy nie angażowali się w sprawy zespołu, nie czuliśmy, że są częścią VADER! Sprawiali wrażenie bardziej muzyków sesyjnych niż ludzi, którym na sercu leży dobro zespołu. O zmianach personalnych myśleliśmy przynajmniej od roku, jednak życie napisało za nas scenariusz i dzisiaj cieszymy się, że mamy możliwość zbudowania czegoś nowego!” Możliwe, że w przeciągu dwóch tygodni poznamy nowy skład Vadera. Najbliższe plany zespołu:

w październiku Vader zagra w Skandynawii z Grave i Zonaria
w grudniu rozpocznie się pre-produkcja nowego albumu "Necropolis"
w styczniu 2009 Vader zespół wyrusza w trasę z Deicide i Samael

Więcej informacji na www.vader.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]